Kariera

PrzyjaznyAudyt.pl Kariera
Jeśli poszukujesz nowego miejsca pracy to zapraszamy do naszego zespołu.

Audytor energetyczny - Specjalista / Specjalistka ds. analiz energetycznych

Twój zakres obowiązków:

  • udział w planowaniu i wykonaniu: audytów energetycznych przedsiębiorstw, audytów efektywności energetycznej, audytów energetycznych budynków;
  • sporządzanie świadectw charakterystyki energetycznej;
  • organizacja i udział w prowadzeniu pomiarów u klienta;
  • przygotowanie treści ofert w zakresie technicznym;
  • komunikacja z klientem (informowanie o postępach i potrzebach);
  • zarządzanie dokumentacją i danymi związanymi z procesem audytu;
  • sporządzanie notatek/podsumowań z wizji lokalnych;
  • przeprowadzanie podstawowych obliczeń związanych z emisją gazów cieplarnianych;
  • nadzór nad zgodnością raportów z audytu ze standardami EnMS;
  • obsługa urządzeń biurowych;
  • udział w szkoleniach;
  • wykonywanie innych zadań o charakterze administracyjnym zleconych przez przełożonego.

Nasze wymagania

  • posiadanie uprawnień dokonywania audytów,
  • wykształcenie wyższe techniczne, specjalność: energetyka, elektrotechnika, mechanika i budowa maszyn, inżynieria procesowa (ewentualnie pokrewne);
  • znajomość podstaw rysunku technicznego;
  • dobra znajomość pakietu MS Office;
  • prawo jazdy kat. B;
  • zdolności analityczne;
  • staranność, sumienność i obowiązkowość;
  • umiejętność pracy w zespole;
  • otwartość na nowe wyzwania.

Dodatkowym atutem będzie:

  • doświadczenie w prowadzeniu audytów/przeglądów energetycznych (przedsiębiorstw, budynków, instalacji);
  • znajomość programów komputerowych wspomagających pracę audytora energetycznego;
  • doświadczenie zawodowe w pracy związanej z audytowaniem systemów zarządzania (jakością, środowiskiem lub energią) ISO lub pokrewnych;
  • zaświadczenia o ukończeniu szkoleń na audytora;
  • doświadczenie w obliczeniach emisji gazów cieplarnianych;

To co oferujemy

  • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji w swojej branży
  • zatrudnienie na umowę zlecenie / o pracę / B2B  atrakcyjne zasady wynagradzania
  • liczne szkolenia wewnętrzne prowadzone przez praktyków
  • możliwość ciągłego doskonalenia kompetencji i nabywania nowych kompetencji w zakresie szeroko pojętego zarządzania energią pod okiem doświadczonych audytorów i konsultantów
  • pracę z przedsiębiorstwami będącymi liderami w swoich branżach
  • duże możliwości rozwoju zawodowego

Jeśli jesteś zaintersowany pracą w naszym zespole wyślij CV na adres - kontakt@przyjaznyaudyt.pl